Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 23 листопада 2019 04:45
Новини: Політика
11955

Парламенту рекомендують відправити на доопрацювання законопроект про втрату чинності деякими законодавчими актами України

Комітет з питань правової політики рекомендує парламенту направити на доопрацювання проект закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України. Про це повідомили в прес-службі ВР. На засіданні Комітету зазначалося, що законопроектом "пропонується визнати такими, що втратили чинність, деякі законодавчі акти України, які фактично не діють, а також втратили актуальність". Проект також містить положення про механізм забезпечення безоплатного користування громадянами повною версією інформаційно-пошукової системи "Законодавство України", а судами, органами прокуратури, МВС України, СБУ, органами державної влади та місцевого самоврядування, навчальними закладами та бібліотеками - повною версією інформаційно-пошукової системи "Законодавство".

Підтримуючи загалом законодавчу ініціативу, спрямовану на систематизацію та кодифікацію вітчизняного законодавства, Комітет водночас вважає, що законопроект не передбачає комплексного та системного підходу до вирішення проблеми інвентаризації нормативно-правових актів з залученням широкого кола компетентних органів державної влади та наукових установ.

На думку народних депутатів, пропозиція про визнання частини законодавчих актів такими, що втратили чинність, належно не обґрунтована.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram