Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14475

М.Томенко: любити Україну можна, лише знаючи її історію, культуру, мову та традиції

"Любити Україну можна лише знаючи її історію, культуру, мову та традиції", - сказав Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко, презентуючи свій проект "Слуханка для української малечі" на зустрічі з директорами дошкільних закладів міста Одеси. Про це повідомили в прес-службі ВР.

М.Томенко зазначив, що він сповідує такий принцип сучасного патріотизму, який не змушує дітей, школярів чи громадян України до формальної любові до України, а дає можливість дізнатися про історію та культуру країни, щоб дійсно поважати і шанувати свою батьківщину. М.Томенко зауважив, що, на жаль, держава для цього робить дуже мало, та розповів, що його Фонд намагається різними просвітницькими проектами компенсувати таку неувагу держави.

Один з таких проектів - спільний проект Фонду та Національної радіокомпанії України - "Слуханка для української малечі".

По завершенні зустрічі диск "Слуханка для української малечі" отримали всі дошкільні заклади Одеси. Окрім того, М.Томенко повідомив, що він спільно з народним депутатом Олегом Радковським передасть такий дик для просвітницької роботи у кожен дитячий садочок Одеської області.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram