Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 10 грудня 2019 12:01
Новини: Політика
7575

Жодні політичні дискусії не зможуть перешкодити членам коаліції та урядові виконувати свої повноваження - Ю.Мірошниченко

"Коаліція є конституційною, законною, жодні політичні дискусії не зможуть перешкодити виконувати свої повноваження як членам коаліції, так і утвореному коаліцією уряду", - про це сказав народний депутат від фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко, коментуючи сьогоднішнє рішення Конституційного Суду України, передає кореспондент .

Відповідаючи на запитання журналістів, як він може прокоментувати те, що

КСУ вперше, приймаючи рішення, виходив не з Конституції, а з норм регламенту, політик відповів: "Конституційний Суд діяв абсолютно коректно з правової точки зору, і він розставив крапки в першу чергу в правовій дискусії, що стосується політичної дискусії, то вона може продовжуватися і може мати продовження у внесенні змін до Конституції України", - сказав Ю.Мірошниченко.

Як повідомляв , Конституційний Суд України сьогодні, 8 квітня, оприлюднив своє рішення, яким визнав легітимним створення коаліції "Стабільність та реформи".

КСУ в своєму рішенні чітко визнав право кожного окремого депутата, незалежно від фракційної приналежності, входити до складу парламентської коаліції. "Окремі народні депутати України, зокрема ті, які не перебувають у складі депутатських фракцій, що ініціювали створення коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, мають право брати участь у створенні коаліції", - зазначено в рішенні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram