Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 05 липня 2022 06:46
Новини: Політика
14130

У Казахстані позитивно оцінили візит В.Януковича - Б.Соколовський

У Казахстані позитивно оцінили візит В.Януковича. Так експерт з енергетичних питань, колишній представник Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський прокоментував нещодавній візит Президента України Віктора Януковича до Республіки Казахстан.

"Той факт, що казахи підвищили статус візиту до офіційного, вже підтверджує їх готовність до конструктивного діалогу. І хоча зараз є тільки відгуки преси стосовно результатів візиту, з особистих джерел від казахських приятелів та колишніх друзів я знаю, що у самому Казахстані дуже позитивно оцінили візит Януковича, бо для них головне - що вони переконались, що Президент та уряд разом співпрацюють, а не як за часів Ющенка, коли казахи не могли зрозуміти, як це так можна про все домовитись з Президентом, але не отримати результат через те, що президентські ініціативи були заблоковані. Якби ви знали, скільки зусиль Ющенко поклав на розвиток цього діалогу, але урядом все гасилось, і всі ці ініціативи, на жаль, нівелювалися, бо співпраця України з Казахстаном - це саме той випадок, коли всіх така співпраця влаштовувала, бо для України Казахстан - це двері до Китаю, а Україна для Казахстану - це двері до Європи".

За словами Б.Соколовського, візит Януковича до Казахстану - це логічне продовження політики В.Ющенка, який свого часу розпочав з Казахстаном активний діалог.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram