Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
10650

Преса вчора опублікувала не остаточний проект рішення КСУ щодо коаліції - А.Стрижак

Голова Конституційного Суду України Андрій Стрижак запевнив, що сьогоднішнє рішення КСУ щодо легітимності коаліції не було опубліковане у пресі. Про це він сказав під час прес-конференції, передає кореспондент .

Варіант, опублікований у пресі, був одним з варіантів рішення і ні для кого не секрет, що у нас буває їх (проектів рішень. - Ред.) по 10-12. В останній день ми мали три варіанти рішення щодо цього питання і останній варіант, який йшов на голосування, не був у пресі", - наголосив А.Стрижак.

За його словами, з цього не потрібно робити проблем.

"Ну хтось дав, якщо вашою мовою говорити, і що далі? Ми настільки відкриті, що цього не боїмося. А одне з видань, яке опублікувало це рішення, виявилося трусливим, оскільки навіть "закрило" підписи і дати цього рішення", - додав А.Стрижак.

"Якщо хтось видає таємниці, ми з цього проблем не робимо, бо працюємо не кулуарно", - зазначив голова КСУ.

Нагадаємо, вчора у ЗМІ було опубліковано вже готове рішення КСУ щодо легітимності коаліції.

А сьогодні, 8 квітня, КСУ оприлюднив своє рішення, яким визнав легітимним створення коаліції "Стабільність та реформи".

КСУ в своєму рішенні чітко визнав право кожного окремого депутата, незалежно від фракційної приналежності, входити до складу парламентської коаліції. "Окремі народні депутати України, зокрема, ті, які не перебувають у складі депутатських фракцій, що ініціювали створення коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, мають право брати участь у створенні коаліції", - зазначено в рішенні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram