Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 13 листопада 2019 10:16
Новини: Політика
12120

В Києві пройде конференція "Інформаційні технології та телекомунікаційні системи в електроенергетиці"

Офіційний партнер Асоціації учасників ринку бездротових мереж передачі даних, компанія ТЕХЕКСПО, організувала Міжнародну конференцію "Інформаційні технології та телекомунікаційні системи в електроенергетиці", яка відбудеться 15 квітня 2010 року в рамках XIV Міжнародної виставки енергетики, електротехніки, енергоефективності elcomUkraine 2010 (весна).

Необхідність в такій спеціалізованій конференції назріла давно, оскільки

енергетична галузь України в цілому, як і електроенергетика зокрема потребують переоснащення новітніми технологіями, а розробникам ІТ- технологій є що запропонувати цьому сегменту. От і вирішено було створити майданчик для зустрічей бізнес-підрозділів та ІТ-директорів енергетичних компаній для обміну досвідом з питань впровадження інформаційних і телекомунікаційних технологій в електроенергетичній галузі, а також надати можливість відвідувачам конференції поставити накопичені питання представникам державних та регуляторних органів України.

У ході заходу спікерами будуть висвітлені такі актуальні питання, як існуючі вже рішення щодо модернізації генеруючих потужностей, інноваційні розробки в області ІТ для ефективної роботи енерго-розподільчих компаній. Фахівці бізнес-підрозділів поділяться досвідом впровадження бездротових телекомунікаційних систем в електроенергетиці. Одним з основних питань, що піднімаються в ході конференції, буде питання про промислові стандарти та сертифікації в даній галузі.

Виставка відбудеться у Київ, у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза", у першому павільйоні. Відвідати конференцію можна за попередньою реєстрацією.

IT IMK News

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram