Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 17 червня 2019 08:06
Новини: Політика
12330

Санітарно-епідеміологічна ситуація в підтоплених районах України залишається стабільною - СЕС

Санітарно-епідеміологічна ситуація в підтоплених районах України залишається стабільною, спалахів кишкових інфекцій і харчових отруєнь не реєструвалося. Про це повідомили в інформаційній службі Державної санітарно- епідеміологічної служби України.

За даними СЕС, станом на 7 квітня цього року в АР Крим, Миколаївській, Кіровоградській, Львівській, Сумській, Волинській областях, місті Кременчуці Полтавської області підтоплень житлових будинків не зареєстровано.

У Чернігівській області, на річці Дніпро, на річках Сейм, Снов, Удай, Десна біля міста Новгород-Сіверський вода вийшла на заплаву. Внаслідок підйому рівня води в річці Снов порушено транспортне сполучення між селами Великий Дирчин та Малий Дирчин (Городнянський район). Продукти та товари першої необхідності завозяться в села раз на тиждень. СЕС здійснює постійний контроль на цих територіях.

У Харківській області підтоплена територія навколо будинку на 6 квартир, у якому проживають 5 сімей. На даний момент проводиться відкачування води із прибудинкової території. СЕС продоводить контроль за розвитком даної ситуації та аналіз питної води.

У місті Брянка Луганської області залишаються підтопленими ділянки дитячого садка "Зіронька".

СЕС посилила контроль за якістю питної води в зонах підтоплення.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram