Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 13 листопада 2019 09:18
Новини: Політика
8145

Продукція вітчизняних підприємств сільгоспмашинобудування повинна максимально реалізовуватися на внутрішньому ринку - Д.Колєсніков

Міністр промислової політики України Дмитро Колєсніков вважає, що продукція вітчизняних підприємств сільгоспмашинобудування повинна максимально реалізовуватися на внутрішньому ринку, повідомляє прес-служба Мінпромполітики України.

Крім того, міністр висловив занепокоєння станом справ у галузі машинобудування для АПК, оскільки, за його словами, якщо проаналізувати стан справ у ній, то починаючи з 1998 р. обсяги виробництва продукції її

підприємств мали поступову тенденцію до нарощення, за винятком 2009 р., коли обсяги виробництва становили дещо більше ніж 50%.

Разом з тим, міністр поінформував, що на складах промислових підприємств та дилерів накопичилося готової техніки та запасних частин на суму понад 2 млрд грн, і особливо непокоїть той факт, що значну частину залишків становить техніка, необхідна аграріям для проведення весняно-польових робіт.

За його словами, НАК "Украгролізинг" вже отримала від сільгоспвиробників замовлень на 19 383 одиниці сільськогосподарської техніки та обладнання для переробки сільгоспсировини на загальну суму близько 2 млрд грн. Тому, враховуючи замовлення сільгоспвиробників та заплановані поставки на експорт, Мінпромполітики спільно з підприємствами сформована програма виготовлення техніки та обладнання для АПК у поточному році загальним обсягом 3,5 млрд грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram