Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 22 листопада 2019 22:34
Новини: Політика
9885

Вищий господарський суд встановив, що АМКУ законно оштрафував Сумську філію ТОВ "НК Альфа-Нафта"

Вищий господарський суд України підтвердив законність рішення Сумського обласного відділення Антимонопольного комітету України щодо ТОВ "НК Альфа- Нафта", в особі філії N 15 "Сумська", оштрафованого за монопольні зловживання. Про це повідомили в перс-службі Кабміну. Зокрема, Вищий господарський суд відмовив у задоволенні касаційної скарги нафтотрейдера та залишив в силі рішення Господарського суду Сумської області та постанову Харківського апеляційного господарського суду.

30 листопада 2009 року Харківський апеляційний господарський суд постановив залишити без задоволення апеляційну скаргу підприємства, а рішення суду першої інстанції - без змін.

1 жовтня 2009 року Господарський суд Сумської області підтвердив правомірність дій Відділення Комітету і задовольнив зустрічний позов щодо примусового стягнення штрафу з порушника конкуренційного законодавства.

У березні 2009 року Сумське обласне відділення Комітету оштрафувало ТОВ "НК Альфа-Нафта", в особі філії N 15 "Сумська", на 34 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило розслідування, впродовж листопада- грудня 2008 року підприємство безпідставно відмовлялося реалізовувати споживачам бензини за готівку на АЗС в окремих районах області.

Коментуючи ситуацію в сфері пального, Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв зазначив: "Стабільність соціально важливих ринків нафтопродуктів і виважена цінова поведінка повинні залишатися ключовим фактором під час здійснення нафтотрейдерами власної економічної діяльності. Прозорість, прогнозованість, обґрунтованість - це ті принципи, котрі нафтовий бізнес повинен поставити у главу кута, якщо він бажає мати партнера, а не мисливця в особі Комітету та українського суспільства в цілому. Слід розуміти, що сьогодні всі гілки влади згуртовані в єдиний державний кулак, здатний поставити всіх на свої місця. І з цим месседжом в голові слід прокидатися і засинати".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram