Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 18 листопада 2019 21:57
Новини: Політика
8400

В.Цушко зустрівся з Директором СБ у справах України, Білорусі та Молдови М.Райзером

Міністр економіки Василь Цушко зустрівся з Директором Світового Банку у справах України, Білорусі та Молдови Мартіном Райзером. Про це повідомили в прес-службі відомства.

Учасники зустрічі обговорили стан і перспективи співпраці в рамках реалізації інфраструктурних проектів. Участь у зустрічі також взяли перший заступник Міністра економіки України Анатолій Максюта, старший економіст Світового Банку у справах України, Білорусі та Молдови Пабло Сааведра та інші. Міністр економіки подякував керівництву Світового Банку за допомогу, яку він надає Україні як шляхом інвестування в пріоритетні проекти розвитку, так і шляхом надання якісної дорадчо-консультативної допомоги.

В.Цушко підкреслив, що співпраця зі Світовим Банком сприяє подоланню негативних наслідків кризи, оздоровленню фінансового сектору, а також розвитку інфраструктури.

"Ми цінуємо партнерські й конструктивні відносини, що склалися між Мінекономіки та Банком, які дозволяють визначати стратегічні пріоритети й завдання співпраці, проводити оперативний моніторинг стану підготовки й реалізації проектів, спільні перегляди портфелів та визначати плани спільних дій", - зазначив керівник економічного відомства.

У свою чергу, Директор Світового Банку у справах України, Білорусі та Молдови М.Райзер подякував за наполегливу, конструктивну й системну роботу Мінекономіки та команди Банку, яка дозволила досягти помітного прогресу в співробітництві.

У ході конструктивного діалогу В.Цушко та М.Райзер обговорили стан підготовки системних та інвестиційних проектів, зокрема, Другої програмної позики на реабілітацію фінансового сектору, Четвертої позики на політику розвитку, Проекту з енергоефективності та домовилися про створення міжвідомчої робочої групи з питань моніторингу підготовки та реалізації інфраструктурних проектів з метою оперативного вирішення питань, які виникають у процесі роботи.

Наприкінці зустрічі Міністр економіки України В.Цушко висловив сподівання щодо подальшої плідної співпраці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram