Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11295

Для Бойка збільшення закупок російського газу є бізнесом - Т.Стецьків

Народний депутат України від НУ-НС, член парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Тарас Стецьків вважає, що збільшення обсягів закупівлі російського газу українською стороною з 33,7 до 36,5 млрд кубометрів у 2010 році є анахронізмом і шкодить національним і економічним інтересам України. Про це він сказав в коментарі .

"Для мене заява міністра палива та енергетики Юрія Бойка про те що, Україна буде купувати більше російського газу, означає тільки одне, що для пана Бойка це бізнес. Чим більше газу купить Україна, тим більше дехто заробить", - сказав Т.Стецьків.

Він наголосив, що замість того, щоб вкладати гроші в енергоощадні технології, заощаджувати газ, розробляти власні родовища, Україна буде купувати більше російського газу, збільшуючи і без того велику залежність в енергетичній сфері.

Т.Стецьків наголосив, що весь світ йде по шляху економії енергетичних ресурсів, впровадження енергоощадних технологій. "Ця заява Бойка звучить диким анахронізмом, це шкодить національним і економічним інтересам", - сказав він.

"Для пана Бойка це, очевидно бізнес. Так було всі попередні роки: чим більше газу прокачувалось, тим більше газу кралося", - наголосив Т.Стецьків.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram