Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14355

Віртуальна школа підготувала молодих вчених до міжнародної конференції

Сьогодні, 9 квітня, відбулася прес-конференція, присвячена підготовці молодих науковців до міжнародної конференції "ICYS".

Україна вже не перший раз делегує молодих науковців на цю конференцію, але тільки в цьому році до системи підготовки була залучена віртуальна школа. Це інформаційна платформа "Віртуальна школа МАН" в авторській школі "Віртуальна школа молодого вчителя" , де керівники, вчителі та делегати

минулих років дистанційно допомагали в підготовці до конференції, надавали поради тощо.

За словами Наталії Поліхун, керівника учнівської делегації, хоч нова система все ще проходить тестування, але вона вкрай необхідна. "Якщо в минулі роки, коли ми їхали, ми в дорозі дещо доповнювали, міняли, то зараз, завдяки новій платформі, проведені репетиції, підготовка і ми вже готові виступати". За словами Наталії, одним з випробувань необхідності системи буде сам виступ на "ICYS". Також вона відмітила деякі дрібні негаразди з налаштуванням, що цілком зрозуміло, зважаючи на перший досвід користування системи.

Система відеоконференцій на даний час реалізується за допомогою програми Skype. За словами одного із учасників конференції, Підойма Віталія, система допомагає в підготовці та економить багато часу. З іншого боку система ще потребує доопрацювань. Так, наприклад, потрібно розробити систему підтримки мультимедіа, пошти та чату в одному вікні.

"Така система дуже добра, тому що є можливість відчути себе перед аудиторією, доповісти по своїй роботі. Це дуже корисний досвід, особливо для тих, хто перший раз бере участь у конференції", додав Падурян Олег, один з учасників конференції "ICYS".

Конференція "ICYS" є міжнародним видом індивідуальних змагань з фізики, математики, інформатики та екології для учнів шкіл віком від 14 до 18 років. Відбудеться конференція в Індонезії з 12 по 17 квітня.

IT IMK News

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram