Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
6570

Міноборони України розраховує на допомогу НАТО в утилізації надлишкових боєприпасів

Міністерство оборони України розраховує на допомогу із боку НАТО в питанні утилізації надлишкових боєприпасів, які зберігаються в Україні. Про це заявив міністр оборони України Михайло Єжель у ході зустрічі із директором Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенантом Джо Годдеріжом, повідомляє прес-служба Міноборони України.

"На території нашої держави накопичена така кількість боєприпасів, яка,

фактично, створює загрозу безпеці України. Тому ми розраховуємо на допомогу з боку НАТО в цьому важливому питанні", - сказав М.Єжель. Він зауважив, що Україна зацікавлена у більш конкретному і практичному поглибленні відносин з НАТО як у середньостроковій так і у довгостроковій перспективі.

Він також наголосив, що керівництво держави затвердило позицію щодо продовження виконання досягнутих домовленостей у рамках затверджених річних планів і продовження тісної співпраці з Північноатлантичним альянсом.

"Ми продовжуватимемо співпрацю з НАТО в рамках Річної національної програми, співпрацювати в рамках Комісії Україна-НАТО, Військового комітету Україна-НАТО та Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи ... Ми маємо наміри брати участь у складі військових формувань НАТО високої ступені готовності", - наголосив М.Єжель.

У відповідь Дж.Годдеріж зазначив, що в Альянсі дуже цінують участь Збройних сил України у майже 80% операцій з підтримки миру під проводом НАТО. "Також ми високо оцінюємо зусилля України щодо участі у Силах реагування НАТО та участі у багатонаціональних і двосторонніх навчаннях з країнами-членами і партнерами НАТО", - підкреслив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram