Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13965

Банк "Росія" хоче купити "Відео Інтернешнл"

Найбільший акціонер банку "Росія" Юрій Ковальчук стає одним з найвпливовіших гравців на російському медіаринку. Вже володіючи двома великими телеканалами, кабельним оператором, декількома друкованими виданнями та інтернет-порталами (див. довідку) банк "Росія" близький до покупки найбільшого в країні продавця телереклами - групи компаній "Відео Інтернешнл" (ВІ), що контролює більше 60% ринку.

Втім, вже в наступному році позиції ВІ можуть похитнутися: з 1 січня 2011 року частка одного продавця телереклами не повинна перевищувати 35% загального обсягу продажів.

Про те, що структури банку "Росія" придбають "Відео Інтернешнл" розповів інформатор, близький до банку. За його словами, після завершення операції афільовані з банком структури отримають 100-процентний контроль над групою ВІ. Назва юридичної особи, яку купують, співрозмовник не уточнив, проте мова може йти про ЗАТ ГК "Відео Інтернешнл", що володіє частками в усіх дочірніх компаніях групи. Суму угоди інформатор теж не назвав. Гендиректор і співвласник ВІ Сергій Васильєв інформацію про зміну власника групи компаній не підтвердив. "На сьогоднішній день це неправда", - сказав він.

"Коммерсантъ"

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram