Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
6915

Рішення КСУ не робить створення коаліції законним - С.Власенко

Рішення КСУ від 6 квітня 2010 року, яке було оприлюднене вчора, навіть в такому вигляді не робить створення коаліції законним, незважаючи на внутрішні протиріччя. Про це під час прес-конференції повідомив народний депутат від фракції БЮТ Сергій Власенко.

"Рішення КСУ, починаючи від 6 квітня, перестали ґрунтуватись на праві, вони почали ґрунтуватись на "реаліях нашого життя". І це - найстрашніше. У нас може скластись дивовижна ситуація: рішення від 6 квітня ґрунтується нібито на законності статті 61 регламенту ВР. Якщо в подальшому ця стаття буде визнана неконституційною, то буде відбуватись абсурд, що одне рішення КСУ ґрунтується на статті закону про регламент ВР, яка в подальшому цим самими КСУ визнана неконституційною. А з рішенням від 6.04.10 вони зробити нічого не можуть, бо немає процедури перегляду рішень КСУ", - наголосив він.

За словами С.Власенка, регламент не може змінювати норми Конституції, і якщо у вересні 2008 року КСУ тлумачив норму Конституції, яка за 1,5 роки не змінилась, то відповідно до принципу певності судового рішення, не може бути змінена позиція КСУ. "Закон не може змінювати норму Конституції, незважаючи на те, що це закон про регламент", - додав політик.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram