Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
102720

ІМК вийшло на новий інформаційний рівень. Відтепер ІМК - це Українські національні новини

Інформаційне агентство ІнтерМедіа консалтинг змінило назву та формат роботи. Відтепер ІМК  - це Українські національні новини. “Ми не змінюємо підходів і обіцяємо так само професійно й глибоко висвітлювати життя країни”, - стверджують учасники оновленої команди, яка поєднала як досвідчених журналістів ІМК так і нових, перспективних колег, які відтепер працюватимуть у новому режимі, новому масштабі, але при незмінній ідеології – подання ексклюзивних та якісних новин, аналітики, коментарів, журналістських розслідувань тощо.

ІМК не зникає з інформаційного простору і залишається керівною структурою цілого ряду інформаційних проектів, зокрема двох інформаційних агенцій, телевізійної програми “Хороші новини” та інших. Крім того, основною функцією ІМК залишається консалтинг в управлінні інформаційними структурами.

Українські національні новини – це новий напрям роботи ІМК. УНН – структура з 100%-вим приватним капіталом, а управлінською структурою агенції залишатиметься ІнтерМедіа консалтинг.

В рамках УНН вже працює розгалужена мережа регіональних кореспондентських пунктів. Тож ми, як і раніше, випускатимемо щодня біля 600 новин, будемо вести 17 новинних стрічок в режимі реального часу.

Як і раніше в авангарді процесу будуть професіонали у сфері інформаційних технологій, інформаційного консалтингу і медіа.

Як і раніше ми будемо супроводжувати свою пряму діяльність випуском додаткових інформаційних продуктів, докладемо всіх зусиль аби збільшити та розширити продуктову лінійку, пропонуючи нашим читачам яскравий та різносторонній інформаційний простір.

УНН працюватиме у чотирьох мовних версіях – українській, російській, англійській, та у німецькій.

УНН унаслідує звання найбільш затребуваного дискусійного майданчику, на якому можна обговорювати будь-які теми, під найбільш актуальним кутом.

Ми не змінюємо інформаційний світ. Ми, як і раніше, створюємо його.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram