Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
28815

У ГО «Свобода» заявили про недоцільність радянських свят

В Україні не потрібно святкувати 14 лютого, 23 лютого та 8 березня, оскільки такі свята є радянськими. Про це під час зустрічі із мешканцями Львова повідомила депутат Львівської облради, мовник Ірина Фаріон, інформує кореспондент УНН.

За словами І.Фаріон, у календарі ці дні не повинні бути відзначені червоним і святкуватись офіційно. І.Фаріон додала, що навіть пропонувала скликати сесію облради не на 9 березня, а на 8 березня, оскільки цей день не повинен бути вихідним.

 

І.Фаріон зазначила це під час обговорення питання «Про затвердження Програми відзначення пам’ятних дат, державних і професійних свят та інших подій, що мають загальноміське значення», яка буде затверджуватись на сесії Львівської міської ради 10 березня.

 

Як повідомляв ІМК, раніше з ініціативи «Свободи» у Львові стало відомо, що у місті офіційно не святкуватимуть День Перемоги. Секретар Львівської міської ради, «свободівець» В.Павлюк повідомив про те, що «День Перемоги можуть святкувати ті, хто захочуть самостійно, а місто офіційно відзначатиме Свято Героїв 10 березня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram