Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
24195

До кінця травня курс долара може становити 7,82-7,83 грн - М.Івченко

Середній курс продажу готівкового долара в короткостроковій перспективі може знижуватися на 1% на місяць і до кінця травня становити 7,82-7,83 грн. Інакше ціна американської валюти буде в діапазоні 7,90-7,96 грн. Про це сказав керівник інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB Микола Івченко.

"На тлі підвищення рейтингів України з боку деяких рейтингових агентств нерезиденти в березні придбали ОВДЗ на суму 1,28 млрд грн. Таким чином, цей показник сягнув докризового рівня. Підсумкове сальдо торгового балансу у 2010 році може становити -0,8 млрд доларів, а сальдо фінансового рахунку платіжного балансу сягне 1,5 млрд доларів. У випадку прийняття збалансованого бюджету відбудеться приплив інвестиційного і спекулятивного капіталу в країну, який конвертується у гривню", - наголосив М.Івченко.

Водночас залишаються певні ризики незначного знецінення гривні, переконаний він.

"Останні декілька місяців ситуація з платіжним балансом поліпшується. Проте багато в чому стабільність національної валюти в поточному році залежатиме від темпів відновлення світової економіки, ухвалення бюджету України, співпраці з МВФ і дій НБУ. Тобто залишаються певні ризики незначного знецінення гривні", - резюмував експерт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram