Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16755

Ан-148 розширив можливості щодо експлуатації в різноманітних погодних умовах - ДП "Антонов"

Авіаційний регістр Міждержавного авіаційного комітету видав Доповнення до Сертифікату типу літака Ан-148, що підтверджує можливість літака виконувати посадку в автоматичному режимі за категорією IIIА ІКАО, повідомляє підприємство сфери діяльності Мінпромполітики ДП "Антонов".

Це значно розширює погодні умови експлуатації літака, тому що дає змогу виконувати безпечну посадку практично при нульовій видимості. У рамках підтвердження цієї характеристики було виконано більш ніж 110 випробувальних польотів із заходами на посадку в аеропортах "Київ-Антонов", "Бориспіль", "Сімферополь", "Донецьк". У випробуваннях, крім льотчиків- випробувачів ДП "Антонов", брав участь льотчик-аудитор АР МАК Ю.М. Кабанов. Таким чином, на сьогодні Ан-148 може працювати в найрізноманітних умовах.

Нагадаємо, що раніше були отримані доповнення до Сертифікату, що дають змогу експлуатувати літак з ґрунтових смуг, виконувати польоти в умовах точної зональної навігації, що дуже важливо для базування в аеропортах Європи з перевантаженим повітряним рухом.

Крім того, за бажанням замовника, на літак були встановлені чотири нові системи західного виробництва. Можливість експлуатації Ан-148 з цим обладнанням також підтверджена Доповненням до Сертифікату типу. Сьогодні два літаки, обладнані цими системами, успішно експлуатуються в парку авіакомпанії, готується до виходу на маршрути третій Ан-148.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram