Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
31470

В.Янукович вважає, що в Україні накопичилося багато проблемних питань

Президент України Віктор Янукович під час сьогоднішньої зустрічі з міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим зазначив, що зараз триває робочий процес відновлення системи державного управління, повідомляє прес-служба глави держави.

"Поки що ми розбираємо завали, що дісталися нам від попередників, а потім уже можна буде будувати плани на майбутнє. В Україні накопичилося дуже багато проблемних питань. Адже крім наслідків світової фінансово- економічної кризи є ще й невтішні результати дій колишньої влади. Економіка, система державного управління фактично зруйновані", - зазначив В.Янукович.

Зокрема він розповів, що був зруйнований і головний принцип демократії, "закони підмінялися принципами політичної доцільності".

"Ми розуміємо, що якщо ми не будемо щороку нарощувати не менш ніж 6-7% ВВП, ми пастимемо задніх до кінця віку. Тому ми поставили перед собою дуже амбіційне завдання - побудувати економіку і пріоритети розвитку країни таким чином, щоб вони давали нам можливість ефективно його вирішити", - зазначив глава держави.

Президент також підкреслив, що Росія у цьому плані буде, безумовно, "нашим стратегічним партнером".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram