Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
21945

Національна рада Лівії відхилила пропозицію М.Каддафі про відставку

Національна рада, що виконує функції тимчасового уряду на підконтрольних повстанцям східних територіях Лівії, відмовилася від запропонованих лідером країни Муамаром Каддафі умов його можливої відставки, повідомив катарський телеканал "Аль-Джазіра".

За даними телеканалу, Каддафі через колишнього прем'єр-міністра Джадаллу Аззуза Талхі запропонував Національній раді скликати Загальний народний конгрес, а потім передати владу сформованому ним комітету. В обмін на відставку Каддафі прагнув отримати гарантії особистої безпеки для себе і своєї сім'ї, а також судову недоторканість.

Телеканал із посиланням на джерела в органі влади повстанців передав, що пропозиція була відхилена через те, що надавала для Каддафі можливість піти "з шаною", що стало би образою для жертв його режиму.

Національна рада, заснована 27 лютого, складається з 30-ти представників лівійської опозиції з різних районів сходу Лівії - як військових, так і цивільних осіб. Тимчасовому уряду доручено, зокрема, налагодити нормальне життя на непідконтрольних територіях Каддафі і підготувати проведення загальних виборів протягом найближчих трьох місяців.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram