Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16110

Україні необхідна політика створення і нарощення ресурсів зростання - В.Семиноженко

"Україні життєво необхідна політика створення і нарощення ресурсів зростання. Кабінет Міністрів уже почав реалізовувати її", - так віце- прем‘єр-міністр України Володимир Семиноженко прокоментував рішення уряду щодо утворення Державного комітету України з питань науково- технічного та інноваційного розвитку, повідомляє прес-служба уряду.

За його словами, попередній уряд ігнорував державну інноваційну і науково- технологічну політику, а бюджетне фінансування відповідних програм було практично зупинене. "Вітчизняна економіка залишилась без жодного запасу міцності і три роки "доїдала" сама себе, ледь не зазнавши дефолту", - зазначив В.Семиноженко.

"Уже в бюджеті на 2010 рік будуть реалізовані дві ключові складові політики уряду: соціальна та інноваційно-інвестиційна. У середньострокових планах Кабінету Міністрів - подвоїти загальні асигнування на науку. Дієвість цих рішень відчуватиметься вже через 2-3 роки, коли ми побачимо економічне зростання. І це зростання буде більш якісним, тривалим і стійким до зовнішніх впливів", - поінформував віце-прем‘єр-міністр.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram