Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13320

Угорщина відновила видачу віз українцям - МЗС

Питання подальшої лібералізації візового режиму між Україною та ЄС, у тому числі з Угорською Республікою, було обговорено під час зустрічі заступника міністра закордонних справ України Костянтина Єлісєєва з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Андрашем Баршонем, повідомила прес- служба МЗС.

А.Баршонь поінформував, що консульський відділ Посольства Угорської Республіки в Україні відновив видачу віз українським громадянам відповідно

до норм нового Візового кодексу ЄС. Він запевнив, що зі свого боку сприятиме максимальному спрощенню процедури оформлення візових документів. Окрім цього, сторони обговорили шляхи підвищення ефективності функціонування місцевого прикордонного руху між двома країнами.

Посол привітав рішення українського уряду дозволити переклад тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання в Україні мовами національних меншин, у тому числі й угорською мовою, та допустити випускників шкіл з навчанням мовами національних меншин до складання тестів рідною мовою. На думку угорської сторони, такий крок Києва поглибить двостороннє співробітництво в гуманітарній сфері та сприятиме підвищенню міжнародного авторитету України.

Учасники зустрічі обговорили також внутрішньополітичну ситуацію в Угорщині в контексті парламентських виборів, які відбуватимуться 11-25 квітня. А.Баршонь запевнив, що незалежно від результатів цих виборів Україна залишатиметься пріоритетним зовнішньополітичним партнером Угорщини.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram