Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 01 липня 2022 13:25
Новини: Політика
16995

О.Лавринович зазначив, що будь-який депутат не є рабом і може входити у коаліцію

Міністр юстиції України Олександр Лавринович вважає, що позафракційні депутати не можуть бути позбавлені права входити в коаліцію. Про це він сказав у прямому ефірі на одному з телеканалів, коментуючи рішення КСУ за яким позафракційні народні депутати мають право входити у коаліцію, повідомляє кореспондент .

"Ніхто ні з більшості, ні з опозиції не буде заперечувати, що вони не є гвинтиками і рабами і що їх обирали у парламент, а не обирали у фракції", -

сказав О.Лавринович.

За його словами, всі утворення в парламенті створюються виключно з волі народного депутата України і без своєї волі народний депутат не може опинитися ні в більшості, ні в меншості, ні в будь-якому комітеті.

"В українському парламенті є позафракційні депутати, то що, вони повинні бути позбавлені тих прав, які мають інші депутати? Абсолютно очевидно, що люди обрали депутатів, як своїх представників у вищому законодавчому органі і саме депутати є первинними при створенні будь-якої конфігурації в парламенті", - наголосив О.Лавринович.

Міністр юстиції також зазначив, що рішення КСУ потрібно виконувати, хто б як до нього не ставився, оскільки воно приймається з урахуванням всіх обставин, які є в країні і з тих мотивів, які формуються у кожного судді КСУ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram