Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16440

Л.Кравчук переконаний, що КСУ своїм рішенням скасував партійно-пропорційну систему виборів

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що своїм рішенням про те, що позафракційні народні депутати мають право входити в коаліцію, КСУ скасував партійно-пропорційну систему виборів в Україні. Про це він сказав у прямому ефірі на одному з телеканалів повідомляє кореспондент .

"Якщо Конституційний Суд України приймає з одного і того ж питання два різні рішення, то вони обидва неправильні", - сказав Л.Кравчук.

Він наголосив, що цим своїм рішенням КСУ фактично скасував партійно- пропорційну систему виборів та імперативний мандат. "Депутати приходять у фракцію, а потім поводять себе як хочуть нехтуючи волею народу, який голосував за цей склад", - сказав Л.Кравчук.

На його думку, за останні роки в українському законодавстві накопилось стільки проблем, стільки невідповідностей між законами і Конституцією, що потрібно починати масштабне очищення законодавства, а не шукати незаконний шлях вирішення проблем.

"Я б хотів запропонувати Партії регіонів почати очищення виборчої системи, оскільки у них для цього є голоси, але нема бажання", - зазначив Л.Кравчук.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram