Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
28425

На Луганщині немає проблем з хлібом та борошном - губернатор

В Луганській області намає проблем ні з борошном, ні з випічкою хліба. Про це вчора під час наради з керівниками ВАТ "Коровай", ВАТ "Луганськмлин", головами міст Свердловськ та Роженьки, та начальниками структурних підрозділів Луганської облдержадміністрації заявив голова ОДА Володимир Пристюк. 

"Ситуація із забезпеченням населення Луганської області хлібом знаходиться під моїм особистим контролем. На сьогодні в регіоні немає проблем ані з борошном, ані з випічкою хліба. Тимчасові труднощі на деяких хлібозаводах уже ліквідовані. Резонанс, який отримала ситуація із забезпеченням хлібом м. Ровеньки та м. Свердловськ, має штучний характер, масштаби проблеми значно перебільшені", - зазначив В.Пристюк.

Також він доручив інспекції з контролю за цінами терміново перевірити заяви щодо можливих спекуляцій із цінами на хліб у святкові дні. "Хліб - це політичне питання, однак я не допущу, щоб хтось робив на ньому політику", - наголосив В.Пристюк.

Крім того, звертаючись до голови правління ВАТ "Луганскмлин" Зинаїди Надьон, голова ОДА попросив невідкладно розпочати відпуск борошна ВАТ "Коровай" у борг без попередньої оплати для забезпечення мешканців області хлібом в повному обсязі.

Вчора, 7 березня, о 13.00 розпочато відвантаження борошна на хлібозаводи. Сьогодні зранку магазини міст Свердловськ та Ровеньки повністю забезпечують потреби населення у хлібі соціальних категорій.

Нагадаємо, 6 березня низка ЗМІ розповсюдила повідомлення про нібито повну відсутність хліба у роздрібному продажі в деяких містах Луганської області, зокрема, в містах Ровеньки та Свердловськ. В керівництві регіону наголосили, що така інформація не відповідає дійсності, бо в Свердловську станом на 7 березня 2011 р. добова реалізація хліба склала 22 тонни, що дорівнює середнім показникам січня - лютого п.р. Аналогічна ситуація склалася і в Ровеньках.

Втім, 6 - 7 березня потреба в хлібі в цих містах перекривалась за рахунок ресурсів міні-пекарень та поставок з інших територій. У зв'язку з технічними перебоями в графіках поставок цими днями в окремих мікрорайонах спостерігався тимчасовий дефіцит хліба соціальних сортів. Причина цього - фінансові складнощі, які виникли 6 березня у основного постачальника хлібобулочних виробів у регіоні, ВАТ "Коровай", який був вимушений скоротити наполовину виробництво хліба
соціальної категорії. Найбільш відчули це мешканці Свердловська та Ровеньків. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram