Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13425

Контрабандні товари на суму 3,5 тис.дол. від фіктивної фірми були перехоплені київськими митниками

З січня по березень цього року на митну територію України з Малайзії та Німеччини було переміщено двадцять одна партія товару - рослинні жири, заявленою вартістю 357 823, 00 дол. США, повідомляє прес-служба Державної митної служби України.

Товари були ввезені на адресу однієї з Київських фірм та заявлені до митного оформлення у один з підрозділів Київської регіональної митниці.

Київські митники відправили відповідний запит до митних органів Великої Британії, у якій було зареєстровано фірму, за контрактом з якою до України прибули згадані партії споживчого вантажу.

За інформацією закордонних колег, компанія, вказана у запиті, у Великої Британії на момент складання договору вже давно не функціонувала. Тобто товари були ввезені до України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу, як підстави для переміщення, документів, що містять неправдиві дані щодо продавця. А згідно закону усе вище викладене - ознаки злочину, передбаченого ч. І ст. 201 Кримінального кодексу України - тобто контрабанди.

За фактом Київською регіональною митницею порушено кримінальну справу. Ведеться провадження дізнання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram