Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20565

Український ринок систем зберігання даних в 2009 році скоротився на 24%

У 2009 році український ринок зовнішніх дискових систем зберігання даних (СГД) в порівнянні з попереднім роком скоротився на 24%, що в грошовому вираженні склало 27,3 млн дол Про це свідчать підрахунки, проведені компанією IDC.

Так, економічний спад в 2009 р. вплинула на ринок СГД істотно менше, ніж на ринок серверів, де падіння склало майже 60% у грошовому вираженні. Такий стан справ пояснюється задовільним фінансовим станом телеком-операторів, які змогли завершити проекти з впровадження або модернізації високорівневих систем зберігання даних. Показовим у цьому плані був IV квартал 2009 р.: обсяги поставок зовнішніх СГД перевищили позначку 11 млн дол, повторивши результат аналогічного періоду 2008 р.

Більшу частину ринку зовнішніх СГД, як і раніше, займають системи SAN (Storage Area Network) на протоколі Fiber Channel - 80% у грошовому вираженні, що вище, ніж у 2008 р. Частка пристроїв з безпосереднім підключенням до сервера (DAS - Direct Attached Storage ) в 2009 р. трохи скоротилася, як і частка спеціалізованих NAS-систем (серверів зберігання).

IT IMK News

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram