Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
26550

М.Азаров привітав українок зі святом

"Мені надзвичайно приємно вітати Вас сьогодні зі святом весни і любові — Міжнародним жіночим днем! Ваші прекрасні очі, чарівні посмішки завжди створюють піднесений настрій, додають наснаги, бадьорості й оптимізму, сповнюють життя світлом віри і надії", - йдеться у вітанні Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, з яким він звернувся до українок з нагоди 8 Березня, повідомили УНН в прес-службі ПР. 

"Тож як данину безмежної поваги і вдячності у переддень славного жіночого свята ми висловлюємо особливі почуття Вам — чарівним і лагідним, турботливим і терпимим, мудрим і розважливим. Вам, дорогі наші, ми зобов'язані життям, родинним затишком, усім тим, що успадковуємо від старших поколінь і даємо в дорогу своїм дітям та онукам", - зазначив М.Азаров.

За його словами, "саме образ матері символізує втілення моральних чеснот і благородних вчинків, вчить пошані до рідної мови і народних звичаїв, традицій і свят, до національних святинь. Материнська любов — це могутня сила, надійна опора духовності й інтелекту, запорука нових звершень нашого народу".

"Дорогі жінки! Низький уклін Вам і щира вдячність за Ваш життєвий і материнський подвиг, за самовідданість і виваженість, підтримку й розуміння, любов і ніжність. Бажаю Вам, милі жінки, міцного здоров'я і благополуччя, великого особистого щастя, уваги й любові рідних і близьких. Нехай здійснюються усі Ваші заповітні мрії! Будьте коханими і щасливими!" - наголосив М.Азаров. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram