Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15390

Спецпредставник США в Судані схвалив намір провідної сили Півдня відмовитись від бойкоту виборів

Спеціальний представник США по Судану Скотт Грейшен схвалив рішення керівництва провідної сили Південного Судану - суданського Народно- визвольного руху (СНОД) - відмовитися від оголошеного раніше бойкоту загальних виборів в північних штатах країни, повідомляє "РІА Новини".

У минулу середу генеральний секретар СНОД Паган Амум оголосив про намір бойкотувати загальні вибори на всіх рівнях в 13 північних штатах країни.

Однак пізніше президент південного Судану Сальва Кір назвав це рішення "неможливим".

"Це було правильне рішення з боку південносуданської правлячої партії - взяти участь у виборах, щоб забезпечити проведення референдуму про самовизначення півдня Судану", - сказав Скотт на зустрічі з віце- президентом напівавтономного Півдня Ріком Машаро.

Машаро поінформував американського спецпосланця, що СНОД все-таки візьме участь у виборах на півночі країни, за винятком проблемного західного регіону Дарфур.

Грейшен заявив, що його офіс готовий надавати допомогу у вирішенні проблем, що залишаються між двома партнерами за мирною угодою (правлячим в Судані Національним конгресом і СНОД), щоб референдум по незалежності півдня Судану відбувся в намічені строки - в січні 2011 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram