Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 28 червня 2022 21:16
Новини: Політика
13440

В Запорізькій області відбулося зовнішнє профілактичне відпрацювання щодо стабілізації криміногенної ситуації

Стурбованість складною криміногенною ситуацією спонукала Міністерство внутрішніх справ України вжити додаткових заходів щодо забезпечення охорони громадського порядку і безпеки громадян на території Запорізької області, повідомляє ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області.

З цією метою з 25 березня по 3 квітня 2010 року ГУМВС України в Запорізькій області проводило зовнішнє профілактичне відпрацювання. У заходах щоденно було задіяно майже дві тисячі працівників міліції та членів громадських формувань. Співробітники структурних територіальних підрозділів міліції за рахунок особистого часу несли службу в місті та районах області. Загалом було розкрито 640 злочинів загально - кримінальної спрямованості.

Під час проведення відпрацювання співробітниками міліції затримано 64 особи, які раніше перебували в розшуку.

Не залишили поза увагою також і власників зброї та спецзасобів. За порушення умов зберігання, застосування та обліку, вилучено 136 одиниць зареєстрованої зброї.

Напередодні поминальних днів одним із важливих напрямків відпрацювання була боротьба із актами вандалізму. За період операції виявлено 31 такий злочин на території міста і 43 по області. Наразі порушено 74 кримінальні справи за ст. 297 Кримінального кодексу України (Наруга над могилою).

За період проведення операції співробітники правоохоронних органів провели також перевірки пунктів прийому металобрухту. Під час цих заходів на території Запорізької області було виявлено 54 пункти прийому лому кольорових та чорних металів, які діяли нелегально. Наразі до кримінальної відповідальності притягнуто 10 осіб за ст. 213 Кримінального кодексу України (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом). Особам, що "заробляли" у такий спосіб загрожує обмеження волі на строк до трьох років. Окрім цього складено 44 протоколи за ст. 164*10 Кодексу України про адміністративні порушення (Порушення законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом).

Докладені зусилля дали свої позитивні результати. Згідно попередніх данних на 9,4 відсотки зменшилася кількість злочинів скоєних в громадських місцях.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram