Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
22215

Слідчі вивчають записи переговорів пілотів польського літака

Слідча група, яка розслідує авіакатастрофу літака президента Польщі, розшифровує бортові самописці і вивчає записи переговорів пілотів з наземними авіаслужбами, повідомив сьогодні офіційний представник Слідчого комітету при прокуратурі РФ Володимир Маркін.

"Слідчими СКП спільно з фахівцями в галузі авіації вилучені бортові самописці потерпілого катастрофу літака. По них призначені і проводяться відповідні експертизи та їх розшифровка. Оглядаються і вилучаються фрагменти зруйнованого літака. Слідством вилучені та вивчаються записи переговорів з наземними авіаслужбами аеропорту", - сказав В.Маркін.

Він підкреслив, що сьогодні голова СКП РФ Олександр Бастрикін на координаційній нараді оперативно-слідчої групи дав вказівку по організації більш повного огляду місця падіння літака президента Польщі у Смоленській області. Сьогодні огляд місця події буде продовжений.

За словами Маркіна, у нараді взяли участь керівники Головного слідчого управління, в чиєму провадженні знаходиться розслідування кримінальної справи, а також представники силових структур і фахівці, залучені до розслідування.

Він нагадав, що вилучені в ході огляду місця катастрофи тіла і фрагменти тіл загиблих доставлені в судово-криміналістичні установи Москви, де проводяться судово-медичні експертизи.

У рамках кримінальної справи будуть проведені процедури упізнання тіл загиблих, зазначив представник СКП.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram