Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12135

Представник тимчасового уряду Киргизії спростував інформацію щодо санкцій на арешт К.Бакієва

Представник нового тимчасового уряду Киргизії Еділ Байсалов спростував повідомлення ЗМІ про те, що видана санкція на арешт президента Курманбека Бакієва, передає РІА "Новости".

"Я спростовую. Новий уряд відчуває відповідальність за безпеку Курманбека Баківа і готовий її забезпечити, щоб уникнути самосуду і реальної загрози його життю", - сказав Е.Байсалов журналістам.

Як повідомили агентству в генпрокуратурі республіки, згідно з киргизьким законодавством, санкцію на арешт може видати тільки суд. "Сьогодні неділя і суди не працюють", - сказав представник генпрокуратури.

Нагадаємо, що сьогодні деякі ЗМІ повідомили, що тимчасовий уряд Киргизії видав санкції на арешт не тільки родичів і соратників відстороненого від влади президента К.Бакієва, але і його самого.

Раніше, 6 квітня, в Киргизії почалися масові заворушення, які тривали кілька днів. Жертвами безладів стали більше 70 людей, близько 1500 поранено. Президент Курманбек Бакієв, який прийшов до влади після "тюльпанової революції" 2005 року, 7 квітня залишив Бішкек і зараз знаходиться на півдні країни. Опозиція сформувала тимчасовий уряд і заявила про перехід влади в її руки.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram