Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15300

Голова Української Греко-католицької Церкви взяв участь у поминальному богослужінні за упокій душі загиблих під Смоленськом

Блаженніший Любомир Гузар, голова Української Греко-католицької Церкви, взяв участь у поминальному богослужінні за упокій душі загиблих в авіакатастрофі під Смоленськом президента Польщі Л.Качинського, його дружини Марії та всіх членів делегації, яке проходило в Києві в Костелі Святого Олександра.

Як передає кореспондент ІМК, служба велася трьома мовами: польською, українською та англійською.

Як зазначив глава УГКЦ, "в усіх храмах вздовж і впоперек країни сьогодні поминається в молитвах ота постать, яка так багато намагалася зробити, щоб ми жили в мирі і злагоді з нашими сусідами".

"Стараймося, особливо сьогодні, у щирому співчутті з нашими сусідами, які відчувають сьогодні великий біль втрати, поручити Господові Богові душу покійного Президента Леха Качинського і тих, що з ним. Вічна їм пам`ять!" - додав Блаженніший Любомир.

В поминальному богослужінні також взяли участь представники дипкорпусу України, зокрема Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Яцек Ключковський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram