Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13980

Сьогодні було проведено засідання на тему вдосконалення механізмів забезпечення ефективного розслідування скарг щодо жорстокого поводження

Сьогодні, 11 квітня, у Верховній Раді України за адресою: пров. Несторівський, 4, 4-й поверх, конференц-зала, відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Удосконалення нормативно-інституційних механізмів забезпечення ефективного розслідування скарг щодо жорстокого поводження в Україні відповідно до європейських стандартів", повідомляє пресс-служба ВР.

Організаторами засідання виступали Інститут законодавства Верховної Ради

України, Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Рада Європи в рамках Спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу "Боротьба з проявами жорстокого поводження і безкарністю у країнах Південного Кавказу, Молдові та Україні", Всеукраїнський центр правової допомоги "Громадський захисник".

На обговорення була представлена доповідь по Україні "Боротьба з жорстоким поводженням і безкарністю та ефективне розслідування жорстокого поводження", підготована експертом РЄ проф. Дж.мардохом.

У заході взяли участь представники парламенту України, центральних органів виконавчої влади, Верховного Суду України, Генеральної прокуратури України, громадських та міжнародних організацій, наукових установ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram