Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
35985

Заборгованість по відшкодуванню ПДВ складає 28,3 млрд грн - ДПА

Заступник голови Державної податкової адміністрації Сергій Чекашкін повідомив, що станом на сьогоднішній день заборгованість по відшкодуванню ПДВ складає 28,3 млрд грн. Про це він сказав під час круглого столу в Києві, повідомляє кореспондент .

За словами С.Чекашкіна, з цієї суми 16 млдр грн - це прострочена сума, в той же час він наголосив, що у законодавстві зараз не існує такого терміну, як прострочене ПДВ.

"Ми розуміємо, що те, що не відшкодовано вчасно, у відповідні строки - цю суму ми називаємо або критичною заборгованістю, або простроченою", - сказав С.Чекашкін.

Він зазначив, що заборгованість значно зросла у цьому році, на початку якого вона становила 21,8, а сьогодні - 28,3 млрд. "Темпи відшкодування ПДВ в цьому році значно скоротились. Якщо в цьому році відшкодували 4 млрд, то заявлено було 11 млрд для відшкодування", - наголосив заступник голови Державної податкової Адміністрації.

С.Чекашкін також повідомив, що ліквідація заборгованості по відшкодуванню ПДВ буде здійснюватися шляхом випуску облігацій внутрішнього державного займу на суму простроченої заборгованості.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram