Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13875

Мінпромполітики планує відновити виробництво на "Харківському приладобудівному заводі"

За дорученням Міністра промислової політики України Дмитра Колєснікова в Мінпромполітики проведено розширену нараду щодо ситуації, яка склалася на ДП "Харківський приладобудівний завод ім.Т.Г Шевченка", повідомили у прес- службі відомства.

Заступник міністра Віталій Кравченко наголосив на тому, що Мінпромполітики дотримується принципової позиції стосовно збереження профілю діяльності підприємства, розширення номенклатури продукції, реалізації пріоритетів його інноваційного розвитку і прозорих схем оздоровлення. Учасники наради були одностайні в тому, що саме процедура санації за активної участі трудового колективу та його профспілкового комітету сприятиме оздоровленню фінансово-економічного стану підприємства та збереженню соціальних гараній працівників (на заводі зайнято більше двох тисяч робітників).

У підсумку було зазначено, що у Мінпромполітики буде ретельно опрацьовано План санації підприємства, який доручено підготувати та подати до міністерства до кінця квітня, а для розширення номенклатури продукції підприємства рекомендовано керівництву підприємства розглянути можливість виробництва нових видів техніки з активним залученням профільних наукових організацій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram