Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12735

Смерть Л.Качиньского не вплине на українську євроінтеграцію - С.Кілінкаров

Народний депутат від КПУ, секретар Комітету ВР з питань європейської інтеграції Спірідон Кілінкаров, гадає, що смерть президента Польщі Леха Качиньського не вплине на курс української євроінтеграції. Про це він заявив у коментарі на запитання, чи вплине якось смерть Л.Качиньського на євроінтеграцію України з огляду на те, що Польща за часів правління Л.Качиньського підтримувала нашу країну на цьому шляху.

"Я гадаю, що смерть Леха Качиньського не відобразиться на українській євроінтеграції, у нас абсолютно нормальні відносини з Польщею не тільки на рівні Качиньського, але і з іншими провідними польськими політиками. Все залишиться також, як і було", - заявив С.Кілінкаров.

На думку комуніста, питання євроінтеграції "залежить не стільки від президента Польщі та іншого євпропейського лідера, скільки від дій політиків нашої країни".

"У нас занадто багато проблем, які нам необхідно вирішити для того, щоб вийти на рівень хоча таких країн як Білорусь. Білорусь набагато ближча к європейським стандартам життя ніж Україна. Питання лише в тому, наскільки наша влада здатна в сьогоднішніх умовах вирішувати ті проблеми, з якими ми стикаємося", - підсумував нардеп.

Нагадаємо, літак Ту-154, що летів із Варшави до Смоленська, впав 10 квітня під час посадки в 500 метрах від злітно-посадкової смуги військового аеродрому Північний у Смоленській області. На борту літака перебував президент Польщі Лех Качиньський. Він разом з офіційною польською делегацією летів у Катинь для участі в меморіальних заходах.

В авіакатастрофі загинули не тільки Президент Польщі, але і глава Центробанку Славомір Скржіпек, керівник канцелярії президента Владислав Стасяк, глава Бюро національної безпеки Польщі Олександр Щигло, начальник генерального штабу Війська Польського Франтішек Гонгор, заступник міністра закордонних справ Анджей Кремер, заступник міністра оборони Польщі Станіслав Коморовський та інші чиновники (повний список загиблих можна знайти на сайті ІМК).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram