Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
25485

"Газ України" закликало підприємства ТКЕ розрахуватися за газ

ДК "Газ України" закликає підприємства комунальної теплоенергетики повністю розрахуватися за природний газ, спожитий у поточному опалювальному сезоні, та сплатити заборгованість за природний газ, спожитий у опалювальному сезоні 2008-2009 років, повідомили у прес-службі компанії.

Станом на 9 квітня борг теплопостачальників за природний газ, спожитий починаючи з 1 жовтня 2009 р., становить 3,8 млрд грн; рівень розрахунків підприємств ТКЕ складає 59%.

Найбільшу заборгованість у цьому періоді накопичили підприємства ТКЕ Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Луганської, Одеської, Запорізької, Київської, Житомирської, Чернігівської областей та АР Крим. Сума боргу кожного з перерахованих регіонів перевищує 100 млн. грн. Станом на 9 квітня 2010 р. заборгованість АЕК "Київенерго" перед ДК "Газ України" за спожитий у 2009-2010 роках природний газ перевищила 2 млрд. грн.; рівень оплати у 2010 р. складає 38%.

Незадовільним є рівень погашення заборгованості за природний газ, спожитий у опалювальному сезоні 2008-2009 років. Станом на 9 квітня 2010 р. борг теплопостачальників за спожитий у минулому опалювальному сезоні природний газ складає 1,96 млрд. грн.; рівень розрахунків - 78%. Найбільшими боржниками за газ, спожитий у опалювальному сезоні 2008-2009 років, є підприємства ТКЕ Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської та Одеської областей.

На виконання доручення Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" ДК "Газ України" провела наради з керівництвом місцевих органів влади та підприємств комунальної теплоенергетики всіх регіонів України, особливо наголосивши на недопущенні безлімітного газоспоживання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram