Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17265

Мінпромполітики планує залучити азербайджанські інвестиції в аграрний сектор України

У Мінагрополітики України відбулися дипломатичні зустрічі з офіційними представниками Азербайджанської Республіки та Грузії. Про це повідомили у прес-службі міністерства.

Під час перемовин Міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка з Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні паном Талятом Мусеїбом оглу Алієвим сторони обговорили питання подальшого розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Азербайджанською Республікою, зокрема, створення спільних підприємств та перспективи залучення азербайджанських інвестицій в аграрний сектор України. Посол звернувся з проханням підтримати азербайджанських інвесторів, що займаються вирощуванням та переробкою цукрового буряка у Сумській області, а також реалізацією азербайджанських горілчаних напоїв у Черкаській області.

Відбулася також зустріч української та грузинської делегацій, які очолювали Міністр Микола Присяжнюк і Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні Грігол Катамадзе.

На зустрічі йшлося про сучасний стан співробітництва між країнами в аграрній сфері та можливі шляхи його розширення і поглиблення, зокрема, у галузях виноробства, тваринництва, рослинництва та у харчовій промисловості.

Сторони домовилися щодо підготовки проекту Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії та проекту Угоди про співробітництво в галузі карантину і захисту рослин. Україна і Грузія вирішили детально опрацювати питання щодо вилучення цукру з Угоди про вільну торгівлю між Україною та Грузією.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram