Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13170

Позапланові перевірки - це необхідність - А.Петренко

Позапланові перевірки - це необхідність. Ми не можемо чекати 2-3 роки, коли згідно із графіком перевірки можна буде перевіряти того, хто краде, а його підприємство за цей час може розвалитися і сховати кінці в воду. Про це, як повідомляє кореспондент , під час прес-конференції сказав голова ДПА Київської області Анатолій Петренко, стосовно постанови попереднього уряду, щодо скасування позапланових перевірок під час кризи. "Якщо до такого регулювання щорічний приріст по податкам був 20-22%, то зараз по деяким інспекціям він зменшився, а в окремих інспекціях досяг мінус 17% від того, що збирали", - додав він.

За його словами, ефективність позапланових перевірок це один із інструментів роботи податківців, але цей інструмент має застосовуватися обґрунтовано і по закону.

"За законом, для непланової перевірки мають бути підстави оперативного напрацювання. Якщо підприємець діяв незаконно, отримує додаткові надходження недодержуючись законодавства, то проходить оперативне опрацювання і потім головою ДПА приймається рішення щодо непланової перевірки", - зазначив Анатолій Петренко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram