Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 02 липня 2022 21:06
Новини: Політика
19785

В доходній частині бюджету є провали - експерт

Є провали по доходах бюджету. Про це сьогодні під час прес-конференції в повідомив експерт з питань бюджету Андрій Новак.

"Навіть офіційна статистика за березень місяць показала, що Митна служба не добрала за один березень 2 млрд 600 млн грн, а Податкова адміністрація не добрала за один березень 2 млрд грн. В цілому доходна частина бюджету не доотримала за березень 4 млрд 600 млн", - сказав він.

За словами експерта, уряд не робить основного - не оподатковує тих, кого ще можна оподаткувати, він не оподатковує тих, хто досі працює через офшорні схеми, і більше того - не збирається цього робити.

Говорячи про видатки бюджету, А.Новак зауважив, що поки що немає в уряду політичної готовності сміливо і твердо сказати, що в такий важкий економічний час треба скорочувати витрати, і не можна виконати в повному обсязі принаймні всі ті соціальні обіцянки, які були до виборів.

"Вони обіцяють, що всі соціальні виплати будуть виплачувати. Проблема є такою, що можливо в цьому році витрати Пенсійного фонду вже будуть рівними доходам державного бюджету. Тобто таким чином, залучати в тому числі кошти МВФ чи будь-які інші кошти, уряд буде просто, щоб покривати витрати Пенсійного фонду", - додав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram