Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
21345

12 квітня артеківці запустили 150 повітряних зміїв

12 квітня, в День космонавтики, артеківці запустили в небо 150 повітряних зміїв, на кожному з яких зображена емблема й дата народження "Артека", який цього року святкує свій ювілей. Усі фестивалі та програми цього року в "Артеку" проходитимуть під егідою ювілею, повідомили у прес-службі МДЦ "Артек".

Всю зміну артеківці на заняттях у гуртках не тільки майстрували свої перші літальні апарати, а й дізнавалися про історію появи повітряних зміїв, про те, що ця давня іграшка не завжди служила тільки для забави, а застосовувалась у воєнних операціях, для підйому метеорологічних приладів, радіоантен, для фотозйомки.

За словами директора центру дитячої творчості Бориса Федоренка, "запуск повітряних зміїв - чудове розвиваюче заняття, воно сприяє розвитку спостережливості, кмітливості і творчого потенціалу, а ще дає можливість відчути силу вітру, змушує замислитися, чому ж все-таки змій літає. З накопиченням досвіду дитина оволодіє знанням і розумінням природних явищ, що може стати у нагоді в подальшому житті".

Як зазначив генеральний директор МДЦ "Артек" Борис Новожилов, "повітряні змії - це перш за все незвичайна гра, яка дарує дітям величезне задоволення і внутрішню свободу під час спостереження за польотом керованого ними змія. І така гра стає доброю артеківською традицією".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram