Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 17:46
Новини: Політика
7365

Податківці відшкодували 927,6 млн грн завданих злочинами збитків

За три місяці поточного року слідчими податкової міліції розслідувалося 1,2 тис. кримінальних справ, з яких майже 78% - справи про тяжкі та особливо тяжкі злочини, а також 63% - справи щодо умисного ухилення від сплати податків. При цьому кількість останніх у поточному році збільшилася на 7% порівняно з попереднім роком. Про це повідомили в прес-службі Кабміну. Основні зусилля слідчого апарату податкової міліції спрямовані на направлення до суду кримінальних справ про тяжкі та особливо тяжкі злочини. Так, у поточному році направлено до суду 357 кримінальних справ, з них дві третини - про тяжкі та особливо тяжкі злочини.

За всіма кримінальними справами слідчими податкової міліції відшкодовано 927,6 млн гривень завданих злочинами збитків.

Для забезпечення максимального відшкодування завданих збитків накладено арешт на майно у всіх справах на суму 447,7 млн гривень.

Пріоритетними у роботі слідчих податкової міліції є якісне розслідування кримінальних справ про тяжкі та особливо тяжкі злочини, забезпечення максимального відшкодування заподіяних збитків та безумовне дотримання законності і прав громадян при здійсненні досудового слідства.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...