Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15285

Відбулася зустріч організацій-виконавців робіт з відновлення ГСХ "Дунай - Чорне море"

У Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища в Одеській області під головуванням першого заступника директора Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем Мінприроди України О.Васенко відбулася робоча зустріч організацій-виконавців робіт з проведення комплексного екологічного моніторингу при відновленні та експлуатації ГСХ "Дунай - Чорне море". Про це повідомили у прес-службі Мінприроди.

Під час зустрічі обговорено питання щодо стану виконання робіт у 2009 році та завдання на 2010 рік. Зокрема, узгоджено напрями поглиблення та розширення спостережень з метою встановлення впливу господарської діяльності на території Румунії на екологічний стан української частини Дунайського біосферного заповідника та прибережної частини моря. Керівник робіт запропонував виконавцям моніторингу зосередитися на отриманні та накопиченні даних для детальних прогнозів можливих змін у стані оточуючого природного середовища на території України під час реалізації II фази відновлення та експлуатації суднового ходу, заповідника та прибережної ділянки Чорного моря.

Учасники зустрічі звернули увагу на неприпустимість публікацій окремими ЗМІ викривленої інформації щодо організації та результатів комплексного екологічного моніторингу, який виконується провідними науковими установами України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram