Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16215

Без грошей МВФ нас очікують надзвичайно складні часи - І.Бураковський

Без грошей МВФ нас очікують надзвичайно складні часи. Протягом короткого періоду часу мобілізувати приблизно 5 з чимось млрд доларів на гривню дуже і дуже важко. Про це сьогодні під час прес-конференції в повідомив директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський.

Водночас, за словами експерта, йому не зрозуміла війна проти підвищення пенсійного віку, тому що "Україна не належить до тих країн, які будуть робити підвищення віку сьогодні-завтра, тобто, скоріше за все це захід середньо-довгострокового плану, а якщо це так, то до нього потрібно спокійно ставитись. Ясно, що це буде запроваджуватись для відповідних категорій, це все можна зробити".

"З цього потрібно починати, бо якщо ми візьмемо аналіз виконання бюджету Пенсійного фонду, то за 1 квартал 2010 року різниця між доходною та видатковою частинами складає 7 млрд. З одного боку видно, що це незбалансований бюджет, а з другого боку очевидно, що це незбалансування стало хронічним", - додав І.Бураковський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram