Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17955

Поки не варто очікувати повноцінного візиту Обами в Україну - Т.Чорновіл

"Сьогоднішня зустріч Президента України Віктора Януковича з президентом США Бараком Обамою є більш ознайомчою. Якщо залишаться загальні добрі враження, а у мене є підозри, що так і буде, то можна сподіватися, що до кінця року відбудеться офіційний, або навіть державний візит Віктора Януковича в США", - таку думку висловив народний депутат України Тарас Чорновіл.

"Саме під час такого візиту будуть здійснюватись доволі серйозні

переговори, попередньо готуватимуться належні міждержавні договори, які мають іти на підпис. Очевидно, в такому випадку буде йтися про договори у сфері безпеки, економіки тощо", - додав політик.

За його словами, графік візитів американського президента вибудовується на досить тривалий час, тому говорити про можливість повноцінного візиту Барака Обами в Україну поки що не випадає.

"Але є висока ймовірність включення в графік повноцінного державного візиту до США Президента України Віктора Януковича. Залежно від того, наскільки відчують обидва учасники сьогоднішньої зустрічі, що є теми для продовження розмови, можна буде говорити, відбудеться чи ні найближчим часом досить серйозні українсько-американські переговори", - резюмував Тарас Чорновіл.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram