Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
18945

Підрозділи Державтоінспекції провели операцію "Спецсигнал"

Упродовж першого тижня квітня Департаментом ДАІ МВС України проведено широкомасштабні профілактичні заходи щодо впорядкування використання учасниками дорожнього руху спеціальних звукових та світлових сигналів. Зазначені заходи в першу чергу викликані самовільним переобладнанням водіями, переважно престижних автомобілів, своїх транспортних засобів шляхом встановлення світлових або звукових сигналів. Про це повідомили у прес-службі Державтоінспекції. За період проведення заходів під час нагляду за дорожнім рухом перевірено 9806 транспортних засобів, які обладнані спецпристроями та мають відповідне пофарбування. Із них 340 одиниць транспортних засобів експлуатувалися без відповідного дозволу на зазначене обладнання, у 94 випадках виявлено транспортні засоби з просроченим терміном дії дозволу, на 43 транспортних засобах спецпристрої встановлені з порушеннями. За виявленими фактами складено 401 протокол про адміністративне правопорушення та видано 65 приписів на усунення недоліків.

Крім того, виявлено 2241 одиницю транспортних засобів, на яких встановлено спецпристрої без відповідного дозволу Державтоінспекції. На власників цих засобів складено 2241 протокол про адміністративне правопорушення.

Під час проведення державного технічного огляду та перевірки автогосподарств перевірено 10 097 одиниць транспортних засобів, виявлено 218 фактів порушень розміщення спецсигналів та 176 фактів незаконного обладнання спецсигналами транспортних засобів. За даними фактами працівниками Державтоінспекції видано 315 приписів на усунення виявлених порушень, демонтовано 258 спецсигналів, складено 87 протоколів про адміністративне правопорушення на посадових осіб та вилучено 379 дозволів на встановлення та використання спецсигналів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram