Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15255

Стихійне сміттєзвалище в Київському зоопарку не загрожує санітарному стану столиці - СЕС

Стихійне сміттєзвалище в Київському зоопарку не загрожує санітарному стану столиці. Таким є висновок Департаменту організації державного санітарно- епідеміологічного нагляду МОЗ України, повідомляє інформаційна служба Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Департамент організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України ознайомився із заявами громадськості та публікаціями у ЗМІ щодо стихійного звалища сміття на території Київського зоопарку і 9 квітня 2010 р. провів санітарно-епідеміологічне обстеження зоопарку.

За результатами проведеного обстеження Департамент організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України повідомив, що звалище будівельних відходів сформувалось протягом 1999-2006 років поблизу недобудованих ветеринарної клініки та павільйону.

Минулого року питання ліквідації звалищ будівельних відходів на території зоопарку було порушене генеральним директором зоопарку Берзіною С.В. За дорученням Київського міського голови заступником голови Київської міської державної адміністрації Голицею М.М. було організовано вивезення на безоплатної основі близько 300 тонн будівельних відходів зусиллями будівельних компаній, діяльність яких поширюється на м. Київ.

На даний момент на території зоопарку виявлені переважно відходи рослинного походження (спиляні гілки дерев та ін.) та невелика кількість твердих відходів, що не становить суттєвої загрози санітарному стану міста. За результатами перевірки керівництву зоопарку надано припис повністю ліквідувати відходи до 1 травня 2010 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram