Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17745

У Держкомземі вважають критику щодо корупції серед його працівників перебільшеною

Відділ інформаційного забезпечення Держкомзему за результатами щоденного моніторингу центральних та регіональних ЗМІ - електронних і друкованих - проаналізував і порівняв оприлюднені резонансні факти хабарництва у земельній сфері за перший квартал 2009 і 2010 років. Про це повідомили у прес-службі Держкомзему. Виявилося, що за перший квартал 2009 року за отримання хабара було порушено не менш ніж 45 кримінальних справ, оприлюднених у ЗМІ.

Найбільше з них - проти представників органів місцевого самоврядування, а саме: голів сільських та селищних рад - 12 справ, міських рад - 8, представників держадміністрацій - 14 справ. Проти працівників Держкомзему - 7, Центру "ДЗК" - 4 справи.

У першому кварталі цього року за отримання хабара було порушено не менш ніж 89 кримінальних справ, про які писала преса.

Із них проти представників органів місцевого самоврядування: голів сільських та селищних рад - 33 справи, міських рад - 19, представників держадміністрацій - 17 справ. Проти працівників Держкомзему - 15, ДП "Центр ДЗК" - 5 справ.

"Як показує аналіз за результатами моніторингу ЗМІ, майже вчетверо більше кримінальних справ за хабарництво у сфері земельних відносин порушено проти керівників органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади, а відтак і критика щодо "поголовної" корупції працівників системи Держкомзему є надто перебільшеною", - зазначається в повідомленні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram